Bezár

Bejelentkezés

Hirlevél feliratkozás
Bejelentkezés / Regisztráció
  • Hírek
  • Eseménynaptár
  • Túrák
  • Galéria
  • Videó
  • Blog
  • Velo magazin
  • Tour de Hongrie
  • Giro d'Italia
  • Tour de France
  • Vuelta a Espagna
  • Technikai hírek
  • Országúti
  • Mountain bike
  • Cyclo-cross
  • Pálya
  • Triatlon
  • Pedelec
  • Enduro
  • Triál

Dina Márton sikerét hozta a Tour of Malopolska prológja

2023. június 02. péntek
Szerző: velo.hu
Cimkék: Dina Márton Tour of Malopolska ATT Investments Epronex-Hungary

A cseh ATT Investments kiválósága az összetett éllovasának járó fehér trikó mellett hét UCI világranglista ponttal is gazdagodott.

Június 1. és 4. között rendezik az immáron hatvanegyedik Malopolskai Körversenyt, ahol Dina Márton (ATT Investments) mellett az Epronex-Hungary (Byron Munton, Solymosi Márton, Orosz Gergő, Szarka Gergely, Valent Márk és Istlstekker Zsolt) is rajthoz áll.

 

Diavetítéshez kattints a képre

 

A viadal egy mindössze 1.4 kilométeres, emelkedős prológgal vette kezdetét Krakkóban, melynek során Dina Márton bizonyult a legjobbnak, 2 perc 50 másodperc alatt – 29,64 kilométer/óra – teljesítve a távot. A második a cseh Adam Toupalik (Elkov-Kasper), míg a harmadik a luxemburgi Tom Wirtgen (Global 6 Cycling) lett. Az Epronex csapatából Valent Márk érte el a legjobb eredményt, ő a 43. (+ 18 másodperc) helyen zárt.


Eredmények:

 

 

– Nagyon boldog vagyok. Régóta hajszoltam már ezt a győzelmet, amelyet végre most megszereztem. Ez az utolsó versenyem egy hosszú versenyblokk végén, tudtam, hogy jó formában vagyok, és hittem magamban. Ez a győzelem nem csak az enyém, hanem mindenki másé is, aki támogat minket és megteremti annak a lehetőségét, hogy versenyezhessünk. Nem dőlhetünk azonban hátra, hiszen a nehezebb szakaszok még hátra vannak. Igyekszünk megvédeni a verseny éllovasának járó megkülönböztető trikót – nyilatkozta Dina Márton a díjátadót követően, aki sikerével hét UCI világranglista pontot is gyűjtött.


A 2.2-es besorolású viadal Koszyce és Myslenice között egy 146 kilométeres, hegyi befutós etappal folytatódik.

 

Fotó: Tour of Malopolska (press).

 

Kérjük, írja meg véleményét:

Vélemény írására csak a regisztrált felhasználóknak van lehetőségük. Amennyiben hozzá szeretne szólni a cikkhez, kérjük regisztráljon, és jelentkezzen be.

visszalépés az előző oldalra

Legújabb országúti hírek

Mapei Tour de Zalakaros 2023: Eredmények, fotók


  • Országútis hírek külföldről: nem lesz UCI-verseny jövőre a San Juani Kör, Froome továbbra is motivált, van Vleuten is rajthoz áll a gravel vb-n
  • Országútis hírek külföldről: arról szólnak a pletykák, hogy egyesül a Jumbo és a Quick-Step, Vas Blanka is ott volt a párizsi olimpia XCO tesztversenyén
  • Drenthe 2023: a Jumbo-Visma összehozta az 1-2-3-at az Európa-bajnokságon is
  • Országútis hírek külföldről: fogva tartották, majd kirabolták Angel Lopezt, Plugge a Hessmann ügyről, jön az Eb legjobban várt versenye

Következő országúti események ajánlója

  • 2023.10.01: Turul Kupa
  • 2023.10.08: VII. Brigetio Időfutam

VELO.hu felhasználók legújabb túrái

Bazi nagy Görög-túra

Távolság: 920 km
Szintkülönbség: 12000 m
Nehézségi fok: 8

Balaton 1. – Keszthelyi-hegység

Távolság: 32.3 km
Szintkülönbség: 327 m
Nehézségi fok: 3

Szentgotthárd – Őrség Észak

Távolság: 39.4 km
Szintkülönbség: 458 m
Nehézségi fok: 5

Legújabb blog bejegyzések

  • Alpok a javából 1.rész: "Svájci Grand-canyon"
  • Kiruccanás a Dolomitokba a Giro magyar kerekeseinek buzdítására
  • Csak biciklik?
  • Bala
  • "Hadiösvényen..."

Félsziget-kupa 2019

Merida Concept Store Budapest - Megnyitó

Félsziget-kupa

Borsodcross 2017

Lampre-Merida edzőtábor 2018

Movistar csapatbemutató 2018

Polartec edzőtábor 2018 Contadorral

UAE edzőtábor 2018

Országúti kerékpáros világbajnokság 2014 - Promo

SuperCross sorozat 1. forduló-Kazincbarcika cyclocross

SuperCross sorozat 1.futam-Kazincbarcika

SuperCross sorozat 1.futam-Kazincbarcika

Harkány Tour 2013: 12 órás nemzetközi kerékpárverseny

V. ROSE - VELO.hu Kékesi Csúcstámadás (rövid videó)

V. ROSE - VELO.hu Kékesi Csúcstámadás

MERIDA Tour de Zalakaros 2013 (Teljes összefoglaló)

MERIDA Tour de Zalakaros (118 km)

MERIDA Tour de Zalakaros (118 km)

Giro 2013 - 7. etap: Összefoglaló

  • Kerékpár
  • Hírek
  • Eseménynaptár
  • Túrák
  • Felszerelés
  • Galéria
  • Videó
  • Blog
  • VELO magazin
  • Médiajaánlat
  • Impresszum
  • Jogi nyilatkozat
  • Adatvédelem
  • ÁSZF
  • Kapcsolat
Velo.hu bringamagazin.
Biciklis hírek, tesztek, felszerelések, túrák és apróhirdetések
weboldal tervezés: IRQ