Év választó:

szeptember

január február március április május június július augusztus szeptember október november december
2019.04.11.

Országútis hírek külföldről: Maximilian Schachmann nyerte a bukásokkal tarkított Baszk Kör harmadik szakaszát, bemutatták az idei Párizs-Roubaix kockaköves szektorait, Fabio Jakobsen megvédte címét a Scheldeprijs egynaposán

2019.04.10.

Országútis hírek külföldről: Peter Sagan nem találja a versenyek ritmusát, ennek pedig mihamarabb meg kell találni az okát, Lizzie Deignan az Amstel Gold Race klasszikusán kezdi a szezont, Julian Alaphilippe nyerte a Baszk Kör második etapját

2019.04.09.

Országútis hírek külföldről: Maximilian Schachmann nyerte a Baszk Körverseny nyitányát, Niki Terpstra biztos, hogy kihagyja a Párizs-Roubaix-t, Luca Guercilena csalódott csapata eddigi tavaszi eredményei miatt

2019.04.08.

Országútis hírek külföldről: Alberto Bettiol pályafutása legnagyobb sikerét ünnepelhette, Kasper Asgreen és Alexander Kristoff tették teljessé a Flandriai Körverseny dobogóját, Marta Bastianelli győzelme a női Rondén

2019.04.07.

Alberto Bettiol pályafutása első profi győzelmét szerezve nyerte a Flandriai Körversenyt

2019.04.07.

Országútis hírek külföldről: a Ronde pokoli útvonala a Kwaremonttól a Peterbergig, 16.000 kerékpáros állt rajthoz a Flandriai Maratonon, Brandon McNulty nyerte a Szicíliai Körverseny összetettjét

2019.04.06.

Országútis hírek külföldről: elrajtolt a Marokkói Körverseny, a mezőnyben az Epronex-BSS Oil Team sorával, flandriai rövidhírek, Peter Kennaugh határozatlan ideig felhagy pályafutásával, Brandon McNulty sikere Szicíliában

2019.04.05.

Országútis hírek külföldről: anno nem volt túl népszerű a Flandriai Körverseny, Peter Sagan már napok óta Belgiumban készül, Mathieu van der Poel esélyesként állhat rajthoz

2019.04.04.

Országútis hírek külföldről: Mathieu van der Poel pályafutása első WorldTour győzelmét szerezte, Patrick Lefevere szerint nincs igazi egység a csapatok között, Andrea Guardini újra Malajziában villoghat

2019.04.03.

Országútis hírek külföldről: zokniban kezdte a versenyt, mégis ő lett a junior Gent-Wevelgem győztese, 2020-tól húsz csapat kaphat WorldTour licencet, Chris Froome nem foglalkozik a kritikákkal, a Tour de France megnyerésére készül

2019.04.02.

Országútis hírek külföldről: Fabio Aru sikeres artéria műtéten esett át, Sören Kragh Andersen 2022 végéig hosszabbított a Sunweb sorával, 2019-ben is megrendezik a Giro-E sorozatot

2019.04.01.

Belgiumban 21%-ról 6%-ra csökkentik az újonnan vásárolt kerékpárok Áfáját, az egészségesebb életmód reményében

2019.04.01.

Országútis hírek külföldről: Lance Armstrong másfél millió ausztrál dollárért cserébe vett részt a 2009-es Tour Down Underen, a dobogósok elégedetten nyilatkoztak a Gent-Wevelgem után, Miguel Angel Lopez nyerte a Katalán Körversenyt

2019.03.31.

Gent-Wevelgem 2019: Alexander Kristoff nyerte a sprinterek klasszikusát

2019.03.31.

Országútis hírek külföldről: Peák és Valter is tartja a pozícióját Normandiában és a Coppi e Bartalin, Michael Matthews nyerte a Katalán Kör hatodik szakaszát, jön a Gent-Wevelgem, kérdés, hogy vajon sikerül-e megtörni a Quick-Step lendületét?

2019.03.30.

Országútis hírek külföldről: Bodrogi sikerét követően 19 évvel nyert Peák Barna ugyanazon a versenyen, Zdenek Stybar győzelme az E3 klasszikusán, Peter Sagan váltóhiba miatt szakadt le, 2021-ben vonul vissza Alejandro Valverde

2019.03.29.

Országútis hírek külföldről: Miguel Angel Lopez nyerte a Katalán Kör negyedik szakaszát, Mikel Landa sikere a Coppi e Bartali második etapján, Bryan Coquard nem érti az ASO döntéseit

2019.03.28.

Bemutatták a 2019-es Giro d’Italia megkülönböztető trikóit

2019.03.28.

Országútis hírek külföldről: Adam Yates nyerte a Katalán Körverseny első komoly hegyi befutóját, Dylan Groenewegen sikere a De Panne egynaposán, bizonytalan Mark Cavendish visszatérésének időpontja

2019.03.27.

Országútis hírek külföldről: Michael Matthews nyerte a Katalán Kör második szakaszát, az Etna hegyi befutójával zárul az idei Szicíliai Körverseny, EPO-val bukott meg a San Juani Kör hegyi trikósa