Év választó:

szeptember

január február március április május június július augusztus szeptember október november december
2018.08.18.

Tour de Hongrie 2018, 4. szakasz: Nikodemus Holler nyerte a Magyar Körverseny királyetapját

2018.08.18.

Tour de Hongrie hírek: a Team Novák fennállása egyik legnagyobb győzelmét aratta, a Pannon Cycling Team újra szökésben, Karl Ádám egyre jobb formában, az egész világ a Tour de Hongrie-t figyeli (+videó)

2018.08.17.

Tour de Hongrie 2018., 3. szakasz: két másodperc előnnyel hazaért a szökés, Andrii Bratashchuk győzött Hajdúszoboszlón

2018.08.17.

Alberto Contador: a Tour de Hongrie nagy lehetőséget kínál a magyar kerékpársport számára

2018.08.17.

Tour de Hongrie hírek: Matteo Moschetti szakaszgyőzelemmel köszöntötte csapatfőnökét, Manuel Belletti megőrizte a sárga trikót, Rózsa Balázs és Karl Ádám is bizakodó, a Pannon Cycling Team teljesítette egy fiatal rajongója álmát

2018.08.16.

Tour de Hongrie 2018, 2. szakasz: Matteo Moschetti sikere Székesfehérváron

2018.08.16.

Tour de Hongrie hírek: Manuel Belletti csapatának köszönte győzelmét, Matteo Moschetti jövőre már a Trek-Segafredo sorát erősítheti, remekelt a Pannon Cycling Team, Peák Barna a Tour de l’Aveníren szerepel

2018.08.15.

Tour de Hongrie 2018, 1. szakasz: az olasz Manuel Belletti nyerte a keszthelyi befutót, összetettben is az élre állt

2018.08.15.

Tour de Hongrie hírek: Patrick Schelling óriási mázlival nyerte a prológot, Ivan Basso szerint a Magyar Körverseny kiváló versenyzési lehetőséget kínál, Charles Planet cukorbetegen is profi kerékpáros, Elia Viviani öccse is a TDH mezőnyében

2018.08.14.

Tour de Hongrie 2018: a svájci Patrick Schelling nyerte a siófoki prológot

2018.08.14.

Mészáros Ábel szakaszgyőzelme és összetett harmadik helye az Olympic Hopes-Belgrade Trophy szakaszversenyen

2018.08.13.

A kétszeres Giro győztes Ivan Basso is Budapestre érkezett a Tour de Hongrie indulására

2018.08.13.

Kedden Siófokon rajtol a Tour de Hongrie

2018.08.12.

Magyar UCI pontok a Székely Körversenyről

2018.08.12.

Kusztor Péter kulcscsontját törte a Cseh Körversenyen, kihagyja a Tour de Hongrie-t

2018.08.09.

Székely Körverseny: Gönczi Gergő áll az élen a fiatalok különversenyében, míg Pályi Csaba vezet a hegyi összetettben