RAJTLISTA

Az izraeli Jeruzsálemben minden készen áll arra, hogy elindulhasson a 2018-as, immáron 101. Giro d’Italia. A hivatalos prezentáción hatalmas tömeg előtt sorakoztak fel a csapatok. Az Olasz Körversenynek huszonkét csapat – 18 World Tour és 4 pro-kontinentális sor vág neki. Az idei szabadkártyákat az olasz Andoni-Sidermac, Bardiani-CSF és Wilier Triestina valamint az izraeli Israel Cycling Academy kapták.


Team Sunweb


1. DUMOULIN Tom (holland)
2. CURVERS Roy (holland)
3. HAGA Chad (amerikai)
4. HAMILTON Christopher (ausztrál)
5. HOFSTEDE Lennard (holland)
6. OOMEN Sam (holland)
7. TEN DAM Laurens (holland)
8. VERVAEKE Louis (belga)
D.S. REEF Marc


Ag2r La Mondiale


11. GENIEZ Alexandre (francia)
12. BIDARD François (francia)
13. CHÉREL Mikael (francia)
14. DENZ Nico (német)
15. DUPONT Hubert (francia)
16. JAUREGUI Quentin (francia)
17. MONTAGUTI Matteo (olasz)
18. VENTURINI Clement (francia)
D.S. BIONDI Laurent


Androni-Sidermec


21. GAVAZZI Francesco (olasz)
22. BALLERINI Davide (olasz)
23. BELLETTI Manuel (olasz)
24. CATTANEO Mattia (olasz)
25. FRAPPORTI Marco (olasz)
26. MASNADA Fausto (olasz)
27. TORRES Rodolfo (kolumbiai)
28. VENDRAME Andrea (olasz)
D.S. SAVIO Gianni


Astana


31. LOPEZ Miguel Angel (kolumbiai)
32. BILBAO Pello (spanyol)
33. HIRT Jan (cseh)
34. KANGERT Tanel (észt)
35. LUTSENKO Alexey (kazah)
36. SANCHEZ Luis Leon (spanyol)
37. VILLELLA Davide (olasz)
38. ZEITS Andrey (kazah)
D.S. SHEFER Alexandr


Bahrain-Merida


41. POZZOVIVO Domenico (olasz)
42. BOARO Manuele (olasz)
43. BONIFAZIO Niccolò (olasz)
44. MOHORIC Matej (szlovén)
45. NIBALI Antonio (olasz)
46. NOVAK Domen (szlovén)
47. SIUTSOU Kanstantsin (fehérorosz)
48. VISCONTI Giovanni (olasz)
D.S. VOLPI Alberto


Bardiani CSF


51. CICCONE Giulio (olasz)
52. ANDREETTA Simone (olasz)
53. BARBIN Enrico (olasz)
54. GUARDINI Andrea (olasz)
55. MAESTRI Mirco (olasz)
56. SENNI Manuel (olasz)
57. SIMION Paulo (olasz)
58. TONELLI Alessandro (olasz)
D.S. CUCINOTTA Claudio (olasz)


BMC Racing


61. DENNIS Rohan (ausztrál)
62. DE MARCHI Alessandro (olasz)
63. DRUCKER Jean-Pierre (luxemburgi)
64. FRANKINY Kilian (svájci)
65. ROCHE Nicolas (ír)
66. ROELANDTS Jurgen (belga)
67. VENTOSO Francisco (spanyol)
68. VLIEGEN Loïc (belga)
D.S. SCIANDRI Maximilian


Bora-hansgrohe


71. FORMOLO Davide (olasz)
72. BENEDETTI Cesare (olasz)
73. BENNETT Sam (ír)
74. GROßSCHARTNER Felix (osztrák)
75. KONRAD Patrick (osztrák)
76. PFINGSTEN Christoph (német)
77. SELIG Rüdiger (német)
78. SCHILLINGER Andreas (német)
D.S. POMER Christian


Groupama-FDJ


81. PINOT Thibaut (francia)
82. BONNET William (francia)
83. LADAGNOUS Matthieu (francia)
84. MORABITO Steve (svájci)
85. PREIDLER Georg (osztrák)
86. REICHENBACH Sébastien (svájci)
87. ROUX Anthony (francia)
88. ROY Jérémy (francia)
D.S. JOLY Sebastien


Israel Cycling Academy


91. HERMANS Ben (belga)
92. BOIVIN Guillaume (kanadai)
93. DEMPSTER Zakkari (ausztrál)
94. NEILANDS Krists (lett)
95. NIV Guy (izraeli)
96. PLAZA Ruben (spanyol)
97. SBARAGLI Kristian (olasz)
98. SAGIV Guy (izraeli)
D.S. CARLSTROM Kjell


Lotto-Fix All


101. WELLENS Tim (belga)
102. ARMÉE Sander (belga)
103. BAK Lars (dán)
104. CAMPENAERTS Victor (belga)
105. DEBUSSCHERE Jens (belga)
106. FRISSON Frederick (belga)
107. HANSEN Adam (ausztrál)
108. VAN DER SANDE Tosh (belga)
D.S. LEYSEN Bart


Mitchelton-Scott


111. CHAVES Esteban (kolumbiai)
112. BEWLEY Sam (új-zélandi)
113. HAIG Jack (ausztrál)
114. JUUL JENSEN Christopher (dán)
115. KREUZIGER Roman (cseh)
116. NIEVE Mikel (spanyol)
117. TUFT Svein (kanadai)
118. YATES Simon (brit)
D.S. WHITE Matthew


Movistar


121. BETANCUR Carlos (kolumbiai)
122. CARAPAZ Richard (ecuadori)
123. DE LA PARTE Victor (spanyol)
124. FERNANDEZ Ruben (spanyol)
125. PEDRERO Antonio (spanyol)
126. QUINTANA Dayer (kolumbiai)
127. SEPULVEDA Eduardo (argentin)
128. VALLS Rafeal (spanyol)
D.S. GARCIA Jose Vicente


Quick-Step Floors


131. VIVIANI Elia (olasz)
132. CAPECCHI Eros (olasz)
133. CAVAGNA Rémi (francia)
134. MØRKØV Michael (dán)
135. SABATINI Fabio (olasz)
136. SCHACHMANN Maximilian (német)
137. SENECHAL Florian (francia)
138. STYBAR Zdenek (cseh)
D.S. BRAMATI Davide


Dimension Data


141. MEINTJES Louis (dél-afrikai)
142. ANTON Igor (spanyol)
143. BERHANE Natnael (eritreai)
144. GIBBONS Ryan (dél-afrikai)
145. KING Benjamin (amerikai)
146. O’CONNOR Ben (ausztrál)
147. JANSE VAN RENSBURG Jacques (dél-afrikai)
148. VENTER Jaco (dél-afrikai)
D.S. FERNANDEZ Bingen


EF Education First-Drapac


151. BROWN Nathan (amerikai)
152. CARTHY Hugh (brit)
153. DOCKER Mitchell (ausztrál)
154. DOMBROWSKI Joseph (amerikai)
155. MODOLO Sacha (olasz)
156. SCULLY Tom (új-zélandi)
157. VAN ASBROECK Tom (belga)
158. WOODS Michael (kanadai)
D.S. GUIDI Fabrizio


Katusha-Alpecin


161. BELKOV Maxim (orosz)
162. DOWSETT Alex (brit)
163. GONÇALVES José (portugál)
164. KUZNETSOV Viacheslav (orosz)
165. LAMMERTINK Maurits (holland)
166. MARTIN Tony (német)
167. PLANCKAERT Baptiste (belga)
168. SCHMIDT Mads Würtz (dán)
D.S. COZZI Claudio


LottoNL-Jumbo


171. BATTAGLIN Enrico (olasz)
172. BENNETT George (új-zélandi)
173. BOUWMAN Koen (holland)
174. VAN EMDEN Jos (holland)
175. GESINK Robert (holland)
176. VAN HOECKE Gijs (belga)
177. LINDEMAN Bert-Jan (holland)
178. VAN POPPEL Danny (holland)
D.S. ENGELS Addy


Team Sky


181. FROOME Chris (brit)
182. DE LA CRUZ David (spanyol)
183. ELISSONDE Kenny (francia)
184. HENAO Sergio (kolumbiai)
185. KIRYIENKA Vasil (fehérorosz)
186. KNEES Christian (német)
187. POELS Wout (holland)
188. PUCCIO Salvatore (olasz)
D.S. PORTAL Nicolas


Trek-Segafredo


191. BRAMBILLA Gianluca (olasz)
192. DIDIER Laurent (luxemburgi)
193. EG Niklas (dán)
194. IRIZAR Markel (spanyol)
195. MULLEN Ryan (ír)
196. PANTANO Jarlinson (kolumbiai)
197. PEDERSEN Mads (dán)
198. VAN POPPEL Boy (holland)
D.S. BAFFI Adriano


UAE Team Emirates


201. ARU Fabio (olasz)
202. ATAPUMA Darwin (kolumbiai)
203. CONTI Valerio (olasz)
204. LAENGEN Vegard Stake (norvég)
205. MARCATO Marco (olasz)
206. MORI Manuele (olasz)
207. POLANC Jan (szlovén)
208. ULISSI Diego (olasz)
D.S. SCIREA Mario


Wilier Triestina-Selle Italia


211. MARECZKO Jakub (olasz)
212. BERTAZZO Liam (olasz)
213. COLEDAN Marco (olasz)
214. FONZI Giuseppe (olasz)
215. MOSCA Jacopo (olasz)
216. TURRIN Alex (olasz)
217. ZARDINI Edoardo (olasz)
218. ZHUPA Eugert (albán)
D.S. SCINTO Luca

 







Francia Alpok 2017. Francia Alpok 2017.
Távolság: 980 km
Szintkülönbség: 11000 m
Nehézségi fok: 8
Albán-Anzix 2017.
Távolság: 999 km
Szintkülönbség: 12000 m
Nehézségi fok: 8
Alpok kommandó 2016.
Távolság: 590 km
Szintkülönbség: 7200 m
Nehézségi fok: 8






Velo.hu bringamagazin.
Biciklis hírek, tesztek, felszerelések, túrák és apróhirdetések